Sandviçlerimiz

Loresima Karışık Sandviç

Loresima'ya özel günlük taze ekmeğimiz içine 10 malzemeyle hazırlanan ana malzemesi jambon olan sandviçimizdir(banvit ve Namet şarküteri ürünleri kullanılmaktadır)

14 TL
SİPARİŞ ET

Beyaz Peynirli Sandviç

Loresima'ya özel günlük taze ekmeğimiz içerisine 10 malzemeyle hazırlanan ana maddesi beyaz peynir olan sandviçimizdir.Peynir olarak yerel mandıradan temin edilen inek peyniri kullanılmaktadır.

14 TL
SİPARİŞ ET

Vejetaryen Sandviç

günlük taze ekmeğimize hazırlanan, zeytin ezmesi,çemen,kaşar peyniri,rus salatası,havuç,roka,domates,salatalık,göbek marul,mısır,kapya biber,isteğe göre maydanoz ve sos ilavesi ile hazırlanır.

13TL
SİPARİŞ ET

Ton Balıklı Sandviç

Kendi tarifimiz olan özel bir mayonezli sosla harmanlanmış ton balığı, bolca taze yeşillik ve kaşar penirli bir sandviçimizdir.

13-TL
SİPARİŞ ET

Sade Ton Balıklı Sandviç

sade ton balığı, bolca yeşillikle hazırlanan sandviçimizdir. 

15 TL
SİPARİŞ ET

Tavuk Hellim Sandviç

Tarifi bize ait olan bu özel sandviçimiz, lezzetli çeşnili,çemen,zeytin ezmesi,rus salatası bolca taze sebze,ızgarada pişirilen 3 dilim tavuk ve 2 dilim ızgara hellim peynirinden oluşmaktadır.özel sosumuzla işletmemizin en sevilen sandviçidir.

17TL
SİPARİŞ ET

Hellim Sandviç

zengin içeriğiyle oldukça doyurucu olan hellim sandviçimiz peynirsever ve vejetaryen misafirlerimizin severek tükettiği bir sandviçimizdir.

15TL
SİPARİŞ ET

Izgara Tavuklu Sandviç

özel ekmeğimize ya da kepekli ekmeğe tercih edebileceğiniz sandviçimiz, çemen,rus salatası,göbek marul,domates mısır,kaşar peyniri ve ızgarada zeytinyağıyla marine edilmiş 3 dilim tavuk ile hazırlanmaktadır. kendimize özel sosumuz da bu sandviçimizle çok lezzetli olmaktadır.

15 TL
SİPARİŞ ET

Ton Hellim Sandviç 

Tüm sandviçlerimizde olduğu gibi kepekli ve loresima ekmeği olmak üzre iki çeşit ekmeğe hazırlanan sandviçimiz bolca taze yeşillik , ton balığı sosu ve ızgarada pişirdiğimiz 2 dilim hellim peyniriyle hazırlanmaktadır. 

15TL
SİPARİŞ ET

Vegan Sandviç

Et ve süt ürünleir içermeyen, özel ekmeğimize hazırlanan sandviçimiz bolc taze yeşillik ,tütsülenmiş tofu ve ya isteğe bağlı vegan krem peynirle hazırlanmaktadır.

14 TL
SİPARİŞ ET

AFİYET OLSUN

Aşağıdaki butonu kullanarak istediğiniz siparişinizi bize ilete bilirsiniz.
SİpaRİŞ ET